Vize Danışmanlık

Ankara Çevrim Tercümenin, çeviri ve yurtdışı eğitim hizmetlerinin dışında üçüncü bir kolu da vize danışmanlıktır. Dünyada bir çok ülke hususi ve diplomatik pasaportu olmayan Türk vatandaşlarından vize istemektedir. Peki Ankara Çevrim Tercüme, Vize Danışmanlık noktasında danışanlarına nasıl hizmetler vermektedir? Vize başvurusu esnasında nelere dikkat edilmeli, nasıl bir yol takip edilmelidir? Evraklar nasıl hazırlanmalıdır? Bütün bu sorunlarınızın cevabını size sunmuş olduğumuz vize danışmanlık hizmetimizden yararlanarak öğrenebilirsiniz.

İşte Ankara Çevrim Tercüme olarak Vize Danışmanlık Hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler; gerekli evrakların tarafımıza iletilmesi, elçilikten randevu alınması, başvuru formlarının tarafımızca eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulması, randevu tarihinde müşterinin bilgilendirilmesi ve vize işlemleri süresince yapılan aşamaların tarafımızca takip edilmelisidir.

Yurtdışı kaynaklı çalışan kişi ve kurumlar, yurtdışında eğitim almak isteyen ya da turistik amaçlı giden kişiler...vb. vize danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir. Bu hizmetlerimizden yararlanacak kimseler her yaş grubundan olabilir. Yaş, cinsiyet, din, dil, ırk konusundaki çeşitlilik verilecek hizmetin niceliğini ya da niteliğini herhangi bir şekilde etkilememektedir.