Yurtdışı Eğitim

Ankara Çevrim Tercüme, çeviri hizmetlerinin yanı sıra dünyaca tanınmış ve prestijli dil okulları ve üniversitelerin resmi temsilciliğini alarak; yurtdışında dil eğitimi, lisans, yüksek lisans ve doktara eğitimi almak isteyen müşterilerine de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler arasında kayıt, vize danışmanlık hizmeti, dil eğitimi, konaklama (otel,yurt,ev,aile yanı), havaalanı transferi, rehberlik hizmetleri ve eğitim başlangıcından bitişine kadar sürecek olan danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Ankara Çevrim Tercüme bu hizmetleri sizlerle buluştururken işini özenle yapan genç ve dinamik temsilcileri aracılığı ile her türlü taleplerinizi de göz önünde bulundurarak yapılması gereken işlem sırasına göre çıkacağınız bu serüvende sizlere yol arkadaşı olacaktır.

Hizmet anlayışımızıdaki önceliğimiz çok sayıda öğrenciyi yurtdışına yollamak değil; danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrenci ve aileleri ile birebir ilgilenmeyi amaç edinerek eğitim başlangıcından Türkiye’ye dönene kadar karşılaşabileceğiniz her türlü problemi çözmek ve evinize memnun olarak dönmenizi sağlamak en büyük isteğimizdir.

Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerimiz için web sitemizde bulunan yurtdışı eğitim kısmından ülkeler, diller, dil okulları, katalog ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.