Hakkımızda

Kurucusu dilbilimci olan Ankara Çevrim Tercüme Eğitim Vize Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, yılların vermiş olduğu tecrübeyle, toplamda 45 dilde ve 1.000’den fazla freelance çevirmen ağı ile yeminli, noter ve apostil onaylı yazılı ve sözlü Ankara Çevrim Tercüme çeviri hizmetlerini alanında uzman ekibiyle en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Ankara Çevrim Tercümenin hizmet verdiği dünya dilleri arasında çok zengin sayılabilecek birbirinden farklı diller bulunmaktadır. Bu dilleri özetle saymamız gerekirse Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Slav Dilleri gibi tercüme dilleri gelmektedir. Bu dillerden Türkçe’ye, Türkçe’den başka dillere ve Türkçe dışında da farklı diller arasında çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hizmet anlayışımızdaki önceliğimiz alanımızdaki profesyonelliğimizi ve prensipli çalışma stilimizi sizlerle buluşturmaktır. Bunun için Ankara Çevrim Tercüme, sürekli olarak kendini yenilemekte ve küreselleşen dünyanın ritmine en iyi şekilde ayak uydurmaktadır.

Hizmet verdiğimiz dillerle ilgili dil rehberinden bilgi edinip, dilerseniz web sitemizde sağ üst köşede bulunan teklif al butonu sayesinde çeviri yapılacak dosyanız için bizlerden fiyat teklifi alabilirisiniz.

Fiyat teklifinizi alırken kampanyalarımızdan yararlanmayı unutmayınız.