Edebi (Sanatsal) Kitap, Broşür, Katalog Çevirisi

Ankara Çevrim Tercüme olarak edebiyatın ve edebiyatçılarımızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bunun için çeviri sahalarımıza eklediğimiz bir diğer alan Edebi(Sanatsal)-Kitap, Broşür, Katalog Çevirisi alt başlığıdır.Bu alanda siz sevgili müşterilerimize hizmet verirken çevirmenlerimizin kendini yetiştirmiş ve bu sahadaki yenilikleri takip eden kişiler olmasına dikat ediyoruz.Edebi(Sanatsal) metinlerin içerisinde yer alan şiir,roman,hikaye,makale,gazete,dergi…vb. türlerin çevirisinin hatayı kabul etmeyen çeviriler sınıfında olduğunu bildiğimizden uzman ekibimizle büyük bir hassasiyetle çalışmaktayız Edebi(Sanatsal)-Kitap, Broşür, Katalog Çevirisi.

Bu çeşit çevirilerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus;hedef dil metninin,kaynak dil metni kadar rahat okunmasıdır.Bu yüzden hedef dil metni ,kaynak dil metninin fikirlerini,yargılarını tam ve eksiksiz olarak vermelidir.Ankara Çevrim Tercüme olarak çevirilerini yaptığımız metinlerde tüm bu hususlara dikkat ederek sizleri memnun edecek bir iş ortaya koymaktayız Edebi(Sanatsal)-Kitap, Broşür, Katalog Çevirisi.

Ankara Çevrim Tercüme aynı zamanda otel ve turizme yönelik faaliyetlerde bulunan kuruluşların,tüm endüstriyel firmaların otel tanıtımı,katalog,broşür,menü,işaretlendirme…vb.çevirilerini de Türkçe’den farklı dillere,farklı dillerden Türkçe’ye ve diller arası çevirisini yapmakta olup siz sevgili müşterilerimizin kaliteli hizmet anlayışıyla yanında olmaktadır Edebi(Sanatsal)-Kitap, Broşür, Katalog Çevirisi.